Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Grabarczyk w TOK FM powiedział, że inwestycja dla Wawy czyli obwodnica Janek i Raszyna ruszy Umowa będzie podpisana w przyszłym tygodniu heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co da blokada naszej lubelskiej drogi????? sami sobie zaszkodzimy... trzeba zablokować al. Jerozolimskue w Warszawie lub Ujazdowskie to da efekt i medialny rozgłos !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Lublina i ekspresówka do Warszawy są bardzo potrzebne! DK 17 jest najniebezpieczniejszą drogą w całym kraju i dlatego trzeba zrobić bezpieczniejszą S17!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja a FB: Mam propozycję pewnego działania. Może da to niewiele, ale zawsze warto próbować i starać się niż siedzieć na tyłku i narzekać. Zebrałem adresy mailowe posłów i senatorów wybranych z województwa lubelskiego (bez względu na partie, przynależności polityczne itp.) i napisałem do nich mail z prośbą o wsparcie tej inicjatywy w stolicy. Nawet jeśli to nie wiele da, to im nas więcej tym lepiej. Zachęcam wszystkich do wysyłania takich maili, do tych, których wybraliśmy. Niech pokażą czy warci są naszych głosów. Adresy, które udało mi się zebrać: biuro@magdagasior.pl; kontakt@wkarpinski.pl; elzbieta.kruk@sejm.pl; janlopata@janlopata.pl; gab33@op.pl; krzysztof.michalkiewicz@sejm.pl; biuro@joannamucha.pl; janusz.palikot@sejm.pl; malgorzata.sadurska@sejm.pl; izabella.sierakowska@sejm.pl; lech.sprawka@sejm.pl; marian.starownik@sejm.pl; biuro@jaroslawstawiarski.pl; wojciech.wilk@sejm.pl; jaroslaw.zaczek@sejm.pl; adam.abramowicz@sejm.pl; tomasz.dudzinski@sejm.pl; mariusz.grad@sejm.pl; zbigniew.matuszczak@sejm.pl; beatamk@o2.pl; henryk.mlynarczyk@sejm.pl; grzegorz.raniewicz@sejm.pl; jerzy.rebek@sejm.pl; tadeusz.slawecki@sejm.pl; franciszek.stefaniuk@sejm.pl; slawomir.zawislak@sejm.pl; stanislaw.zmijan@sejm.pl; kiklublin@poczta.onet.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; biuro@chroscikowski.senat.pl; biuro@lucjancichosz.senat.pl Treść mojego maila (może nie jest to redakcyjne arcydzieło, ale wyraża moje zdanie: "Do wszystkich posłów i senatorów RP, wybranych z okręgów 6 i 7 w województwie lubelskim. Panie, Panowie Posłowie i Senatorowie, kluczowa inwestycja dla rozwoju województwa lubelskiego jest zagrożona. Chodzi o budowę drogi ekspresowej nr 17 wraz z obwodnicą Lublina. Istnieje uzasadniona obawa, że inwestycja ta nie znajdzie się na liście, których realizacja ma się zacząć przed 2013. Jako, że pełnią Państwo mandaty uzyskane w naszym województwie nie muszę chyba tłumaczyć wagi tej drogi. Pomijając, że jest to jeden z głównych szlaków komunikacyjnych Polska północna i centralna - Ukraina, to bez tej drogi brak będzie chętnych do inwestowania w tym regionie. Pamiętajmy też, ile ofiar pochłania ta droga rocznie z uwagi na jej fatalny stan, a życie ludzkie jest przecież bezcenne, więc nie może być tak, że zabraknie na tą inwestycję! Nie pozwólmy, aby nasz region był spychany przez ministerstwo infrastruktury na plan "B"! Jako wyborca proszę o wsparcie i stawiennictwo za sprawą nie tylko moją, ale stanowczej większości mieszkańców naszego regionu. Łączę wyrazy szacunku. Imię Nazwisko" Możecie to dowolnie modyfikować i dodawać swoje 3 grosze, lub po prostu skopiować (wersja dla bardziej leniwych ) Ważne, by jak najwięcej osób się angażowało i oby jak najwięcej rządzących wiedziało o sprawie i ją wsparło. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam inny pomysł -obwodnica jest potrzebna, ale tymczasowo łącząc miejscowości Garbów, Nałęczów, Bełżyce, Niedrzwicę Dużą, Bychawę, Piotrków, Piaski, Łęczną, Niemce i znów Garbów jakąś porządną drogą -przy w współpracy miasta, województwa i samorządów tych miejscowości -mielibyśmy taki Lubliner-Ring na wzór Berlina. Większość z tych dróg już istnieje -wystarczy tylko je poszerzyć, poprawić, zrobić obwodnice miejscowości "po drodze". Tworząc nowe odcinki dróg pomiędzy Kraśnikiem i Bychawą oraz Czerniejowem i Łęczną poprzez okolice Świdnika wyszłoby coś w rodzaju południowej obwodnicy. W tej chwili jadąc z okolic Świdnika w kierunku Przemyśla, Bychawy czy Kraśnika, trzeba przewalać się przez całe miasto. Przynajmniej taki łącznik od Czerniejowa do Świdnika to chyba nie byłaby jakaś duża inwestycja -tam są teraz same pola. A ekspresówka do Warszawy? Lublin musi mieć coś, co ściągnie warszawiaków do Lublina. Walka o ekspresówkę to tak, jakby walka o wizy Polaków do USA. Do puki USA nie będzie widziało w tym interesu, to ich nie zniesie. Co musiałby mieć Lublin aby ściągnąć W-we? W tej chwili to W-wa ściąga Lbn i to głównie lubelszczyźnianie by korzystali z tej ekspresówki -same "warszawniki" w tym interesu nie mają. Co może nam pomóc? większe lotnisko z cargo, które pełniło by rolę lotniska przeładunkowego i przesiadkowego, a przede wszystkim awaryjnego? Przecież były plany na takie lotnisko w Polsce -dlaczego nie w okolicach Lublina? elektrownia jądrowa? tereny pod inwestycje, które by konkurowały z innymi regionami w Polsce? Nie mamy takich terenów -Lubliner-ring by je stworzył. Tania siła robocza? -to najgorszy z argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hetman z PSL ryeczywiđcie powinie skupic sie na orce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blokada al. jerozolimskich !!!!!! tylko tak zwrocimyvuqage na ten skandal z s-17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doceniam pomysł pit'a.nie jestem jednak przekonana co do jego skutecznosci na stronie warszawskiej gazety wyborczej pod petycją przeciwko wykreśleniu z Programu Budowy Dróg i Autostrag na lata 2011-2013 (z tego samego dokumentu "wypadła" 17) budowy obwodnicy Janek podpisało sie od początku tygodnia ponad 15 tys. osób!!!! dla porównania - pod podobną petycja za 17 na stronie gazety w lublinie podpisało sie niecałe 400 osób.... moja wątpliwość co do skutecznosci pomyslu pita nie wynika więc z tego że nie wierze w siłę sprawczą w posłów w lubelszczyzny ale z tego że sami mieszkańcy nie interesują się wystarczająco sprawami regionu. ja w każdym razie przesyłam maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra robota ~pit~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit niezły pomysł,ja sie przyłączam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim należy podziękować dotychczasowym władzom i pieniaczom, którzy doprowadzili do tak wielu zmian projektu. Gdy u nas wszyscy się kłócili, że za blisko ich domu albo, że za mało im dają odszkodowania inne miasta - miasteczka budowały obwodnice! Tyle miasteczek wokół Lublina ma obwodnice a u nas NIC!! Może tak Tusk pojeździ przez Lublin to zrozumie???? Wydaje się, że on myśli podobnie do ludzi co blokowali tą obwodnicę! Nie liczy, że wydanie tu kasy ożywi region a to przyniesie większe wpływy z podatków itd!!!! Zginiemy bez tej drogi!! Jesteśmy wiochą a będziemy skansenem! Jak to jest, ze mamy tyle uczelni i "zero" ludzi nauki, którzy potrafią o tą sprawę walczyć??? Może Pan Palikot albo kto inny poderwie ludzi do protestów! Zablokujmy drogi ! MANIFESTACJE w Warszawie albo już nas pochowali! Jesteśmy Polska B - bee dla Warszawki! Co na to nasz prezydent z PO? Ludzie czas wyjść na drogę i protestować albo się spakować!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...